molino 4_ 5 6 7 8 12 mozdulj 10 11

Negyedik hely a Mini Kupáról

2019. máj. 15., szerda 14:05
A hétvégén a Folyondár utcai Sportcsarnok adott otthont a Leány Röplabda Mini Kupának.A Nyíregyházi Sportcentrum együttese Savic Bernadett edző vezetésével utazott a fővárosba.A nyíregyházi gyerekek legelőször a RÖAK Kaposvár Sárga csapatával léptek pályára és 0-3 nyertéka mérkőzést. A következő két mérkőzést szintén 3-0-ás győzelemmel zárták, a Szolnoki Sportcentrum A ésa BRSE 3 gárdája ellen. A negyedik meccsüket a Kertvárosi SE 1-vel játszották,de itt sajnos 0-3 vereséget szenvedtek. A Nyíregyházi Sportcentrum együttese a Mini Kupát a negyedik helyen zárta. MérkőzéseredményekRÖAK Kaposvár Sárga - Nyíregyházi Sportcentrum 0-3Nyíregyházi Sportcentrum - Szolnoki Sportcentrum A 3-0BRSE 3 - Nyíregyházi Sportcentrum 0-3Nyíregyházi Sportcentrum - Kertvárosi SE 1 0-3 A Nyíregyházi Sportcentrum csapatának névsora2. Savic Lea4. Mátyási Flóra Júlia6. Czeglédi Laura Blanka7. Szécsi Panna8. Márton Szabina9. Tolnai Janka10. Pál Dorottya11.Jí Xin Nan12. Urbán Zsófia13. Vitéz Veronika Edző: Savic Bernadett