molino 4_ 5 6 7 8 12 mozdulj 10 11

Bravúros győzelem idegenben

2017. március 10., péntek 11:09
Mozgalmas hete van a Nyíregyházi Sportcentrum fiú kosárlabda kadett „A” csapatának. Március 9-én Jászberénybe utaztak, ahol a kiemelt kadett bajnokság alsóházi rájátszás soros fordulóját játszották. Az este 19 órakor kezdődő mérkőzés sem zavarta meg a fiúkat, 0-10 volt az állás pár percnyi játék után. Nem lassított a nyíregyházi csapat, kitűnő védekezéssel rossz dobásokra kényszerítették ellenfelüket. Félidőben 23 pontos előnnyel fordult Nyíregyháza, ami a végére 8 pontra csökkent. Fontos mérkőzésen szerzett bravúros győzelmet Nyíregyháza! Lehel Kosársuli – NyíregyházinSportcentrum KA/A 58-66 (10-23,6-16,22-15,20-12) Nyíregyházi Sportcentrum KA/A:   Bíró B. 14, Bolden I. 13, Nagy D. 13, Bodnár B. 11, Kurucz Á. 8, Hengsperger I. 7, Papik Á., Balla D., Szalmási T., Dévald P., Bogár P., Kristóf S.,